Навчання для операторів оброблюючих центрів з ЧПК (трьох- та чотири осьова обробка)

Статус
Не записаний
Ціна
Безкоштовний

Вступ

Вітаємо на курсі операторів оброблюючих центрів із ЧПК.

Кількість нових верстатів із ЧПК  на виробництвах постійно зростає. Такі верстати широко застосовуються при виробництві віконних і дверних блоків, у виготовленні меблевих фасадів, розкрої плитних матеріалів на профільні заготовки, виконанні отворів, гнізд, обробці брусків і гнутоклеєних деталей, елементів  стільців та ін.

Верстати з ЧПК працюють в автоматичному режимі з високою продуктивністю, надійністю, забезпечують високу точність розмірів оброблених деталей, суттєво зменшують ручну працю. Професія оператора верстатів із ЧПК є однією із найбільш затребуваних, адже з року в рік зростає продаж верстатів з ЧПК, а операторів для їх обслуговування постійно не вистачає.

Володіння навичками щодо керування верстатами із ЧПК є одною із переваг, що дозволяє отримувати високу оплату праці і мати перспективу працевлаштування в майбутньому.

Для кого цей курс?

  • Для працівників меблевих підприємств, які вже мають на виробництвах верстати з ЧПК та бажають підвищити свою кваліфікацію
  • Для працівників меблевих підприємств, які збираються придбати верстати з ЧПК і таким чином підготують операторів, для роботи на майбутніх верстатах
  • Для випускників профільних навчальних закладів, які саме розпочинають пошук роботи
  • Для усіх охочих, які прагнуть опанувати нову професію – оператора оброблювального центру з ЧПК.

Про курс

Цей курс розроблено Українською асоціацією деревообробного обладнання (УАДО) за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Навчання складатиметься з двох етапів:

•         теоретична частина – онлайн на сайті;

•         практична частина – на обладнанні підприємств-постачальників (на вибір слухача).

До розробки теоретичної частини були залучені експерти з Національного лісотехнічного університету України. У теоретичну частину входить: вступне тестування та десять уроків.

Навігація по курсі

Уроки складаються з навчальних відео, додаткових матеріалів для завантаження та тестів.

Радимо спершу переглянути відео, а потім завантажувати додаткові матеріали. Ми також створили перелік термінів, які рекомендуємо тримати під рукою протягом усього курсу.

Після кожного уроку будуть проводитись тестування, які перевірятимуть, чи засвоїли ви предмет. Для проходження кожної вікторини потрібно набрати 70%.

Над меню навігації курсом є рядок, який показує ваш прогрес у проходженні курсу.

Для того щоб розпочати навчання на курсі Вас потрібно пройти реєстрацію на нашій платформі та вступне тестування, яке має підтвердити знання основ механіки, найпростіших електричних схем, вміння читати креслення деталей простих форм, навички роботи з комп’ютером тощо.

Практична частина

Після проходження теоретичної частини Ви зможете закріпити отримані знання на практиці. До практичної частини навчання допускатимуться тільки ті слухачі, які пройшли теоретичну частину програми та здали підсумкові тести після кожного уроку. Для узгодження деталей щодо практичного навчання, будь ласка, телефонуйте на номер +38 093 323 90 14, після того як пройдете теоретичний курс.

Практичне навчання відбуватиметься протягом 5 днів на одному з виробничо-навчальних майданчиків наших технологічних партнерів («Вектор», «ВН Вуд», «Маркетліс», «Станкодніпро») у різних містах України. У групах для практичних занять навчатимуться не більше 6 осіб. Практичні заняття відбуватимуться протягом липня-серпня 2021 року. Адміністратори нашого курсу узгодять з Вами усі деталі щодо проходження практичної частини навчання.

Маєте додаткові запитання? Просто зателефонуйте +38 093 323 9014 або напишіть електронного листа: uado.info@gmail.com

Після успішного проходження курсу Ви отримаєте сертифікат!

Успіхів Вам!

Курс Зміст

Розгорнути все